عاشورا و تاسوعا در قم هیات پزشکی سید الشهدا پذیرای تعداد زیادی از عزاداران امام حسین جهت ویزیت پزشکی رایگان در مدرسه دین و دانش شدند. در این مراسم که مجتبی ذوالنوری نماینده مردم شریف استان قم در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت ضمن سخنانی اظهار کرد: خدمت رسانی به مردم در هر شرایطی […]

عاشورا و تاسوعا در قم هیات پزشکی سید الشهدا پذیرای تعداد زیادی از عزاداران امام حسین جهت ویزیت پزشکی رایگان در مدرسه دین و دانش شدند.
در این مراسم که مجتبی ذوالنوری نماینده مردم شریف استان قم در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت ضمن سخنانی اظهار کرد: خدمت رسانی به مردم در هر شرایطی و در هر شغلی زیر پرچم سید الشهداء علیه السلام وجود دارد و امیدواریم این روش و ایده ها در تمام کشور تسری یابد.
وی تصریح کرد: این هیأت پزشکی بیست و سومین سال فعالیت خود را در دبیرستان دین و دانش از روز تاسوعا شروع کرده و روزانه پذیرای هزاران نفر از عزاداران سید الشهداء برای ویزیت و ارائه خدمات رایگان پزشکی است.
شایان ذکر است طب سوزی، مامایی، مشاوره، چشم پزشکی، گوش و حلق و بینی، تزریقات، اورتوپدی و بسیاری از تخصص های پزشکی دیگر از جمله خدمات این هیات است.
عکس: مهدی جنتی