×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

جدیدترین اخبار

امروز : چهارشنبه, ۲ فروردین , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Wednesday, 22 March , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

بسم الله الرحمن الرحیم
«ای بی خبر بکوش تا صاحب خبر شوی»
یکی از شاخص های مهم رسیدن به توسعه یافتگی اهمیت و توجه روز افزون به رسانه ها به عنوان بازوی قدرتمند دستگاه های اجرایی و خدماتی در دولت و بخش های خصوصی است.
پایگاه خبری تحلیلی قم گویا از سال ۱۳۹۹ به صورت رسمی و با مجوز پایگاه جامع رسانه‌های کشور و با رویکردی مستقل و فراجناحی و تحت فرامین مقام عظمای ولایت و در راستای پیشبرد اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در راستای تمدن سازی در استان قم و کشور فعالیت خود را آغاز نموده است.
منش این پایگاه در تهیه اخبار، رویکرد تولید و بازنشر اخبار تولیدی در روابط عمومی‌ها و سایر منابع خبری است و تبعاً این پایگاه آماده دریافت و پوشش اخبار همه سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
از این رو این نهادها می توانند با اعمال نظر مثبت و سازنده و تعامل ارزنده با رسانه های به اهداف درون و برون سازمانی خود دست یابند. بر طبق عرایض فوق تصمیم بر این شد تا این پایگاه خبری نیز پا به عرصه وجود نهاده و رسالت خود را در این راستا ایفا نماید.
مجدداً لازم به ذکر است پایگاه خبری تحلیلی «قم گویا» وابسته به هیچ نهاد یا گروه یا حزب خاصی نیست و اخبار استان قم و کشور را در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و قوانین جمهوری اسلامی ایران پیگیری و بازنشر می کند.
آدرس پیج اینستا گرام:
https://www.instagram.com/qomgoya
 


Verified by MonsterInsights