درباره ما:

لطفاً با امتیاز خود ما را حمایت کنید ...

بسم الله الرحمن الرحیم

«ای بی خبر بکوش تا صاحب خبر شوی»

یکی از شاخص های مهم رسیدن به توسعه یافتگی اهمیت و توجه روز افزون به رسانه ها به عنوان بازوی قدرتمند دستگاه های اجرایی و خدماتی در دولت و بخش های خصوصی است.

پایگاه خبری تحلیلی قم گویا از سال ۱۳۹۹ به صورت رسمی و با مجوز پایگاه جامع رسانه‌های کشور و با رویکردی مستقل و فراجناحی و تحت فرامین مقام عظمای ولایت و در راستای پیشبرد اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در راستای تمدن سازی در استان قم و کشور فعالیت خود را آغاز نموده است.

منش این پایگاه در تهیه اخبار، رویکرد تولید و بازنشر اخبار تولیدی در روابط عمومی‌ها و سایر منابع خبری است و تبعاً این پایگاه آماده دریافت و پوشش اخبار همه سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

از این رو این نهادها می توانند با اعمال نظر مثبت و سازنده و تعامل ارزنده با رسانه های به اهداف درون و برون سازمانی خود دست یابند. بر طبق عرایض فوق تصمیم بر این شد تا این پایگاه خبری نیز پا به عرصه وجود نهاده و رسالت خود را در این راستا ایفا نماید.

مجدداً لازم به ذکر است پایگاه خبری تحلیلی «قم گویا» وابسته به هیچ نهاد یا گروه یا حزب خاصی نیست و اخبار استان قم و کشور را در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و قوانین جمهوری اسلامی ایران پیگیری و بازنشر می کند.

آدرس پیج اینستا گرام:
https://www.instagram.com/qomgoya

 

دکمه بازگشت به بالا