اخبار استانفیلم و کلیپ

تولید فصل دوم مجموعه انیمیشن‌های فرهنگ شهروندی با موضوع مدیریت پسماند در قم

قم گویا - مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از تولید فصل دوم مجموعه انیمیشن‌های فرهنگ شهروندی با موضوع مدیریت پسماند خبر داد.

لطفاً با امتیاز خود ما را حمایت کنید ...

سیدعبدالله میرابراهیمی با اشاره به اهمیت مشارکت‌های مردمی در حوزه مدیریت پسماند اظهار داشت: آموزش، اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی را می‌توان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین فرایندهای مدیریت پسماند برای جلب مشارکت حداکثری گروه‌های مخاطب مختلف در نظر گرفت.

وی افزود: در این میان توجه به این نکته بسیار ضروری بوده که برای انتقال و آموزش اطلاعات موردنظر به گروه‌های مخاطب مختلف، باید از شیوه‌هایی بهره برد که از قابلیت پذیرش بالایی در میان گروه مخاطب موردنظر برخوردار باشد.

به گفته مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم، استفاده از تیزرهای رئال و انیمیشنی از استقبال و پذیرش بالایی در میان گروه‌های مخاطب مختلف به‌ویژه کودکان و دانش آموزان برخوردار است.

وی ادامه داد: بسیاری از موارد برای خلق شخصیتی ماندگار، ابتدا ضمن در نظر گرفته نظرات گروه‌های مخاطب مختلف و شناسایی نیازهای آموزشی کارفرما، نسبت به خلق آزمایشی چندین شخصیت اقدام و در نهایت بر اساس نظرسنجی از شهروندان و خبرگان حوزه موردنظر، کاراکتر یا کاراکترهای اصلی برای تولید انیمیشن انتخاب می‌شوند.

میرابراهیمی خاطرنشان کرد: امید است تولید این محصول گرافیکی جدید به‌عنوان تحولی نو در حوزه آموزش‌های مدیریت پسماند، از تأثیرات در خور توجهی در زمینه کاهش پسماندها برخوردار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا