سید محمدتقی شاهچراغی استاندار قم در احکامی جداگانه اعضای ستاد راهبردی صندوق توسعه حرم‌های مطهر استان را منصوب کرد. در متن حکم ابوالقاسم مقیمی معاون هماهنگی امور زائرین استانداری به‌عنوان دبیر ستاد راهبردی صندوق توسعه حرم‌های مطهر استان آمده است: خدمت به زائرین و مجاورین کریمه اهل‌بیت(ع)، موهبتی است الهی که دوام این توفیق بزرگ […]

سید محمدتقی شاهچراغی استاندار قم در احکامی جداگانه اعضای ستاد راهبردی صندوق توسعه حرم‌های مطهر استان را منصوب کرد.
در متن حکم ابوالقاسم مقیمی معاون هماهنگی امور زائرین استانداری به‌عنوان دبیر ستاد راهبردی صندوق توسعه حرم‌های مطهر استان آمده است:
خدمت به زائرین و مجاورین کریمه اهل‌بیت(ع)، موهبتی است الهی که دوام این توفیق بزرگ با تلاش مضاعف و پیگیری حل مشکلات زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه(س) زمینه‌ساز و راه شکرگذاری آن است.
بدین‌وسیله جنابعالی را به‌عنوان دبیر ستاد راهبردی صندوق توسعه حرم‌های مطهر استان قم منصوب می‌نمایم.
امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و هماهنگی درون استان، جهت پیگیری توسعه حرم مطهر و رفع چالش‌ها و تسهیل در سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در بافت پیرامون حرم مطهر اقدام نمایید تا شاهد ارائه خدماتی مطلوب و درشان به زائران و مجاوران حرم اهل‌بیت عصمت و طهارت(علیهم‌السلام) در استان قم باشیم.
همچنین استاندار قم در احکامی جداگانه، محسن امیدیان و ابراهیم معتمدی معاونان استانداری قم، صادقی، محمودنژاد، ارجمندی و امیدی را به عضویت این ستاد منصوب کرد.
انتهای پیام/