اخبار استان

امدادرسانی به سیل زدگان در جعفرآباد قم

قم گویا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از امدارسانی به سیل زدگان روستای جعفرآباد بخش مرکزی قم توسط 10تیم عملیاتی امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد.

لطفاً با امتیاز خود ما را حمایت کنید ...

 

محمد رضا بهرامی گفت: در پی بارشهای سیل آسای شب گذشته در بخش مرکزی ، روستای جعفرآباد قم از ساعت ۲۳/۳۰ ده تیم ۳ نفره عملیاتی به این بخش اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم افزود: در ابتدا با توجه به ارزیابی اولیه تیم واکنش سریع هلال احمر قم و همکاری پلیس راهور و راهداری و نیروهای مردمی اقدام به مسدود کردن اتوبان قم به گرمسار نمودیم که منجر به نجات نزدیک به ۵۰۰ خودرو در مسیر سیل شد .

بهرامی با اشاره به اینکه در این عملیات که از ساعت ۲۳/۳۰ شب گذشته آغاز گردیده به ۱۴۹ نفر در پایگاه امداد جاده ای گرمسار ، مسجد و مدرسه روستای اطراف جعفر آباد اسکان اضطرای داده شد ، اظهار نمود: در این امدارسانی ۸ خودرو عملیاتی ، ۵ دستگاه موتور آب و ۲ ست نجات بکارگیری شده و همچنین ۲۰ دستگاه چادر امدادی ، ۳۰۰ پتو و ۲۷۰ بسته غذایی به منطقه عملیاتی ارسال شد

ایشان در پایان خاطر نشان کرد : تخریب دیوار های منزل و آبگرفتی چندین خانه و مسدود شدن راه اصلی ورود به روستا ، بخشی از خساراتی بود که در حادثه آبگرفتی روستای جعفرآباد بخش مرکزی رخ داد.

در پایان بهرامی توصیه کرد : مردم عزیزمان ضمن حفظ خونسردی ، توصیه هایی که از طریق ارگانهای امدادی و رسانه ها اطلاع رسانی میگردد را جدی گرفته و به آنها عمل نمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا